top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Každý z nás viděl toho druhého poprvé na jiném místě, ale poprvé jsme se seznámili na večeru chval Friday v Praze v roce 2018. I když jsme jeden o druhého neměli romantický zájem, tak jsme se vždy rádi viděli a prohodili pár slov. Další tři roky jsme se potkávali různých mezidenominačních akcích a i když si David celou dobu myslel, že se Ester určitě líbí, tak se většinu času pletl. Chtěl zároveň chránit Ester srdce, a tak si držel od Ester “zdravý odstup”, aby jí nedával falešné naděje. Ester na základě jeho odstupu usoudila, že je celkem nudný.

Až na podzim 2021 se Davidova utkvělá představa o tom, že se Ester tajně líbí, stala realitou, když Ester zjistila, že mají společné vize a mají na srdci stejné věci. Zároveň jsme se na podzim začali potkávat na stejné domácí skupince, kde jsme měli možnost jeden druhého více poznávat.

O Velikonocích 2022 jsme s naší domácí skupinkou slavili sederovou večeři. Tehdy si David uvědomil, že víc než na všechno jídlo, co tam mělo být, se těší na to, že tam uvidí Ester. Od té doby jsme se začali více bavit osobně a 15. července se David vyjádřil, že má o Ester zájem. O měsíc později 12. srpna jsme spolu začali chodit a 11. prosince se zasnoubili.

NÁŠ PŘÍBĚH
OBŘAD

OBŘAD

22. července 2023 od 12:30 hodin

Ráj u Jihlavy

OSLAVA

OSLAVA

Zámecká stáj Plandry

Plandry u Jihlavy

INFORMACE

UBYTOVÁNÍ

Pokud budete potřebovat pomoc s dopravou na Ráj, obraťte se na nás. Ubytování je možné přímo na místě hostiny Zámecká stáj Plandry (590 kč na osobu). Další možnosti ubytování je v místní církvi.

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM

Na zdraví

12:30 obřad

Na zdraví

13:30 gratulace a občerstvení

Na zdraví

16:30 přesun na hostinu

Na zdraví

17:00 hostina

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

DRESS CODE

DRESS CODE

CO NA SEBE A V JAKÉM STYLU BUDE SVATBA?

Oblečte se tak, abyste se cítili dobře a pohodlně. Naše svatba bude laděna do odstínů růžové a zelené.

Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
TIPY NA DÁRKY

TIPY NA DÁRKY

V prvním roce našeho manželství se chystáme pokračovat ve studiu na biblické škole v Americe. Zejména kvůli omezenému prostoru v zavazadlech nám pomůže, když se váš svatební dar vejde do obálky :-).

Misty svahy
SVATEBNÍ MENU

SVATEBNÍ MENU

Součástí občerstvení po obřadu budou např. chlebíčky, palačinky nebo zmrzlina. Na hostině se můžete těšit na bohatý raut (včetně tataráku), grilované sele, výběrovou kávu v podání Fofr Cafe a víno z Jižní Moravy.

DŮLEŽITÉ OSOBY

Kristián Zajíc

SVĚDEK NEVĚSTY

Svědek nevěsty a zároveň koordinátor

David Nitra

SVĚDEK ŽENICHA

Svědek ženicha

DŮLEŽITÉ OSOBY
RSVP

RSVP

Přijedete na naši veselku, i když bude sněhová vánice?
Potvrďte vaši účast
do 22. 6.
přes níže uvedený formulář:

POVRZENÍ ÚČASTI

FORMULÁŘ

Pro odpověď použijte odkaz na náš formulář https://forms.gle/kAaaWoSYYqaKNRLh6

nebo vyplňte e-mail snoubenců do formuláře níže:
esti.zaj4@gmail.com

© 2017-2024  vytvořila  BudeVeselka.cz

bottom of page