top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Stejně jako den a noc, jako léto a zima, jako hluk a ticho, i my jsme rozdílní. Ona impulzivní, divoká, volnomyšlenkářka. On zodpovědný, klidný, puntičkář. Ona mu pomáhá vidět svět ve všech jeho barvách. On ji zase dokáže vrátit na zem, když už létá moc vysoko. I přes všechny odlišnosti a možná právě pro ně společně začneme další etapu našich životů a budeme rádi, když toho budete součástí.

NÁŠ PŘÍBĚH
OBŘAD

OBŘAD

3. 9. 2022 ve 13 hodin, příjezd hostů od 10 hodin

Bio farma Klokočov u Vítkova

OSLAVA

OSLAVA

BIO farma Klokočov

Klokočov 84, Vítkov

INFORMACE

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ

Pokud budete potřebovat pomoc s dopravou
na Farmu, obraťte se na nás. Volejte Janě na tel.: 604 426 589
​Parkovat můžete přímo v areálu farmy.
Ubytování je zajištěno rovněž přímo na Farmě. Dejte nám vědět, že ho využijete a kolik Vás bude. Přejdětě na formulář nebo ještě nakoukněte na tipy na dárky...

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM

Na zdraví

brzy doplníme :-)

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

DRESS CODE

DRESS CODE

Co na sebe a v jakém stylu bude svatba? Oblečte se tak, abyste se cítili dobře a pohodlně. Nezáleží nám na tom, jak budete oblečeni, ale že budete s námi.

Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
TIPY NA DÁRKY

TIPY NA DÁRKY

Jelikož máme vše, co potřebujeme, a co jsme chtěli, to už jsme si pořídili, žádné svatební dary po Vás nechceme. Naším snem je však zimní dovolená v tropických krajích, u azurově modrého moře s kokosem v ruce. Pokud nám se splněním tohoto snu budete chtít pomoct, rádi bychom Vás kvůli přísným váhovým limitům aerolinek požádali o cokoliv, co je malé, lehké a vejde se do obálky. A na závěr připojíme malý tip. Vzhledem k tomu, že nechceme, aby se nevěsta celý svatební den trápila kýcháním, nenoste prosím žádné květiny. Vzhledem k její soutěživé povaze však určitě nepohrdne stíracím losem.

Misty svahy
SVATEBNÍ MENU

SVATEBNÍ MENU

Již brzy.

DŮLEŽITÉ OSOBY

Adéla Kalusová

SVĚDKYNĚ NEVĚSTY

Jiří Svoboda

SVĚDEK ŽENICHA

DŮLEŽITÉ OSOBY
RSVP

RSVP

Přijedete na naši svatbu? Kvůli rezervaci ubytování prosím potvrďte Vaši účast do 15. 6. 2022 přes níže uvedený formulář.

POVRZENÍ ÚČASTI

FORMULÁŘ

Před odesláním formuláře vyplňte e-mail snoubenců: marty.dobias@gmail.com

© 2017-2024  vytvořila  BudeVeselka.cz

bottom of page