top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Náš příběh začal vlastně již dávno a ušel dlouhou cestu. Od prvního nesmělého okukování budoucího ženicha při hraní fotbalu v Hněvotíně, přes první pronesené věty na zábavě a první Silvestrovské políbení, až po žádost o ruku. Z původně jednostranného okouzlení ze strany tehdy čtrnáctileté nevěsty nakonec vznikl o několik let později náš pár – přesněji 1. ledna 2016. Od té doby spolu tvoříme nerozlučnou dvojici. Společně jsme procestovali kus světa, poznali spoustu báječných nových lidí, úspěšně dokončili školy, našli si práci, vybudovali si nový domov a jak jinak, než společně se také staneme mužem a ženou. Za těch několik let jsme mnohé zažili a vytvořili jsme si spoustu krásných vzpomínek, které budou dlouho uloženy v naší paměti. A když je zapomnětlivá nevěsta opomene, bude mít svého muže, který jí vše dobré zase připomene. Vždy budeme vzpomínat na naši první dovolenou, která byla okořeněna o střevní chřipku, na romantický první Valentýn v Římě, na zamčenou Fabii na noční dálnici kdesi v Maďarsku, na nákup první věci do domácnosti (byl to ponorný mixér, tak výhodně koupený v akci v Globusu), na žádost o ruku v upršeném parku, a doufáme, že stejně tak budeme vzpomínat i na náš svatební den. Děkujeme, že ho prožijete s námi a zanecháte nesmazatelnou stopu v našem příběhu :)


NÁŠ PŘÍBĚH
OBŘAD

OBŘAD

12. 2. 2022 ve 13 hodin

Hotel & Garden U Holubů

OSLAVA

OSLAVA

Hotel & Garden U Holubů

Čeladná 0808, Čeladná

INFORMACE

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ

Doprava na naši svatbu není organizovaná, každý svatebčan tedy přijíždí po vlastní ose – ať už autem nebo hromadnou dopravou (Čeladná je obsluhována jak autobusy, tak i vlaky). Pokud by však někdo potřeboval pomoct s dovozem/odvozem, neváhejte se nám ozvat. Rádi Vám pomůžeme najít místo ve volném voze, který jede Vaším směrem.

Prosíme, berte na vědomí, že se svatba odehrává v Beskydech a byť hotel leží u silnice, velice pravděpodobně bude sníh a namrzlo. Na svatbu proto jeďte opatrně a s předstihem, a vybavte se zimním přezutím, případně řetězy. Parkování je možné v areálu hotelu.

Ubytování nehradíme, ale pro zájemce ho zajistíme za zvýhodněnou cenu i se snídaní přímo v hotelu U Holubů, po naplnění kapacity pak ve vedlejším hotelu Lorkova vila.

Dejte nám prosím vědět ve formuláři níže, zda máte o ubytování zájem.

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM

Na zdraví

12:00 - 12:30 Příjezd hostů a drobné občerstvení

Na zdraví

13:00 Obřad

Na zdraví

13:30 Společné focení a gratulace

Na zdraví

14:15 Společný oběd

Na zdraví

15:30 Ubytování hostů a focení novomanželů

Na zdraví

17:00 Hod kyticí

Na zdraví

18:00 První tanec

Na zdraví

18:30 Večerní raut

Na zdraví

18:30 - ? Svatební zábava

Na zdraví

DRESS CODE

DRESS CODE

Na naši svatbu prosíme volte společenské oblečení, pro milovníky módy tzv. semi-formal. Svatba bude laděna do přírodních barev jako jsou odstíny zelené, hnědé a šedé, avšak není nutné se jimi řídit. Mějte na paměti, že svatba je v únoru a obřad bude pravděpodobně venku, pokud samozřejmě nepřijde vichřice :)! Po další zbytek dne Vás však mrznout nenecháme a přesuneme se do vyhřátých prostor hotelu.

Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
TIPY NA DÁRKY

TIPY NA DÁRKY

Nevíte si rady s dary? Nápověda už je tady... Když korunkou přispějete, budeme moc rádi, důležitější však pro nás bude, že budete s námi!

Misty svahy
SVATEBNÍ MENU

SVATEBNÍ MENU


POLÉVKA

Svatební slepičí vývar s játrovými knedlíčky, kořenovou zeleninou a nudlemi.HLAVNÍ CHOD

Vepřová panenka s cuketou se zapečeným sýrem, pečenými bramborovými dukátky, doplněné bramborovo-dýňovým pyré a o máčkou demi-glace.DESERT

Svatební dort

DŮLEŽITÉ OSOBY

VERONIKA

SVĚDKYNĚ NEVĚSTY

Tato milá a skvělá žena je pravá ruka nevěsty a bude jí svědkyní.

PETR

SVĚDEK ŽENICHA

Tento mladý muž je pravá ruka ženicha a bude mu za svědka.

DŮLEŽITÉ OSOBY
RSVP

RSVP

Přijedete na naši veselku, i když bude sněhová vánice? Potvrďte Vaši účast do 15. 11. 2021 přes níže uvedený formulář.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu svatbaslosarovi@email.cz nebo na telefonních číslech:
+420 723 824 279 (Naty), +420 737 589 723 (Pavel).

POVRZENÍ ÚČASTI

FORMULÁŘ

Před odesláním formuláře vyplňte e-mail snoubenců: svatbaslosarovi@email.cz

© 2017-2024  vytvořila  BudeVeselka.cz

bottom of page