top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Dlouho to vypadalo, že se naše cesty nikdy neprotnou, i když jsme si často byli velmi blízko. Všechno ale směřovalo k tomu, že jednou “to určitě vyjde”, alespoň jsme v to několik měsíců, možná let :), na střídačku doufali.

Po několika pokusech tak musela opět udělat první krok Míša, která mne přijela překvapit na státnice do Prahy …a byla ruka v rukávě. :-) Postupnými krůčky jsme se dostali k tomu, že od letošního září v tom již poplaveme společně jako Urbanovi. A budeme moc rádi, když nám to přijdete odstartovat.


NÁŠ PŘÍBĚH
OBŘAD

OBŘAD

24.9. 2022 ve 13 hodin

Vila Austerlitz, Slavkov u Brna

OSLAVA

OSLAVA

Vila Austerlitz

Slavkov u Brna

INFORMACE

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ

Vilu Austerlitz najdete snad v každé navigaci, přidáváme ale i přesnou adresu: Československé armády 362, 684 01 Slavkov u Brna.

V areálu Vily je místo jen pro pár aut, proto pro jistotu zaparkujte někde na ulici v okolí. Slavkov nemá žádné rozsáhlé parkovací zóny. Zpoplatněné parkování je pouze na náměstí, navíc v sobotu jen do 12:00. Pro pány bez podpatků je i náměstí v dochozí vzdálenosti.

Slavkov naštěstí není žádná turisticky neznámá vesnička, a tak nabízí různorodé varianty ubytování. Výhodou je, že všechny jsou relativně blízko místu naší svatby. Záleží primárně na Vás, jak moc velkou procházku si budete chtít po bujaré noci dopřát. :)

Tipy na ubytování:
 Hotel Florian (300 m)
Hotel Napoleon (750 m)
Hotel Olga (900 m)
Golf Hotel Austerlitz (1600 m)

Ubytování budeme zajišťovat pouze nejbližší rodině, proto pokud neprotančíte celou noc až do rána, zajistěte si, prosím, místo na složení hlavy po vlastní ose. Bude zde také možnost využít zajištěný odvoz, ať už pro cestu na hotel nebo pro cestu do Brna.

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM

Na zdraví

od 12:00 příjezd / příchod hostů do areálu Vily Austerlitz, kde budou na přivítanou čekat svatební koláčky a moravský welcome drink

Na zdraví

13:00 - svatební obřad, po kterém následuje společné focení svatebčanů

Na zdraví

14:30 - společný přípitek a začátek svatební hostiny

Na zdraví

16:00 - krájení svatebního dortu + čas na kávičku

Na zdraví

17:30 - první tanec novomanželů a odstartování zábavy

Na zdraví

… a co bude dál?

Na zdraví

To se včas dozvíte na svatbě. :-)

Na zdraví

Na zdraví

Na zdraví

DRESS CODE

DRESS CODE

Svatba bude laděna do starorůžové barvy. Určitě však nebudeme nikoho nutit obléknout se do barev květin a výzdoby. Každý doražte tak, jak se budete cítit nejlépe. Svatební obřad bude probíhat venku a na hostinu se přesuneme do stodoly - takže myslete na to, že nás může přepadnout jakékoli počasí. Neradi bychom, abyste nám na svatbě mrzli v krátkých rukávech či šatičkách na ramínka, nebo naopak propotili svoje kožichy.

Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
TIPY NA DÁRKY

TIPY NA DÁRKY

Otřepaná fráze, kterou ale myslíme zcela vážně. Největším dárkem pro nás bude, když na naši svatbu dorazíte a společně s námi si ji užijete. Pokud byste nás přeci jen chtěli obdarovat, vězte, že do našeho malého bytečku už se toho moc nevejde a velkou radost by nám tak udělal jakýkoliv finanční příspěvek na svatební cestu, nebo na pořízení většího bydlení. :)

Misty svahy
SVATEBNÍ MENU

SVATEBNÍ MENU


Celé svatební menu zajišťuje výborná brněnská restaurace Butcher's Grill & Pasta.


Kromě společné tradiční polévky s játrovými knedlíčky na Vás následně čeká spoustu dobrot z rozpáleného grilu (steaky, hamburgery, quesadillas) a večerní česnečka, kdyby náhodou někoho zastihla kocovina už během oslav. :)


Můžete se těšit také na sladké pokušení, které nám přichystá Sweets by Anett.


Neprozradíme Vám ale všechno, ať máte alespoň nějaké překvapení. :)

DŮLEŽITÉ OSOBY

Kája Kvapilová

SVĚDKYNĚ NEVĚSTY

Nejlepší kamarádka, na kterou se nevěsta může vždycky spolehnout. ☺

Kačka Červíková

KOORDINÁTORKA

Tuhle osůbku si pořádně zapamatujte. Během svatby se bude starat, aby vše bylo tak, jak má a ráda také zodpoví Vaše dotazy. ☺

Ondra Baumrt

SVĚDEK ŽENICHA

Parťák, který přetrpěl všechny ženichovi radosti i starosti. ☺

DŮLEŽITÉ OSOBY
RSVP

Máte ještě nějakou otázku?

Rádi Vám odpovíme na našem e-mailu: svatba.urbanovi@gmail.com

POVRZENÍ ÚČASTI

FORMULÁŘ

Před odesláním formuláře vyplňte e-mail snoubenců: svatba.urbanovi@gmail.com

© 2017-2024  vytvořila  BudeVeselka.cz

bottom of page