Když na horách zavoní máta...

Aktualizace: zář 26

V Beskydech bývá veselo a obzlášť, když se brali Šostokovi, za vůně máty, pudrových růží a sladkého cukroví se tam zpívalo a tančilo i hodovalo do rána ráníčka bílého...

Družičky v šatech do tónu mátové se zdobnými náramky z živých květin.

Malířský stojan s uvítacím plakátem snoubenců je obklopený krásnými předměty v bílé a mátové. Malé lampiony osvítili obraz v příšeří letního večera.

Svatební hostině sluší stoly se lněnými ubrusy prošívanými krajkou a vázičky zdobené v přírodním stylu doplněné stuhami v mátové barvě.

Sálu s cihlovými zdmi a dřevěnou podlahou trůni sedlová střecha s industriálními lampami. Prostoru dodávají na vzdušnosti velká prosklená okna a propojují vnitřní prostor s venkovním.

Bílé ubrusy doplňují látkové ubrousky v barvě svatby. Vše je více laděno do bílé a přírodní doplňky podkreslují charakter sálu.

Sladký a slaný bufet u vstupu sálu je dekorován ubrusem jako od babičky obšitým bavlněnou krajkou. Pozadí bufetu zdobí bílý vyřezávaný rám.

Dominantnou sladkého bufetu je bílý dort s ovocem. Různorodé bílé a přírodní dřevěné tácy či podnosy vkusně dopnily charakter koutku s dobrotami.

Nápojový lístek na stolech z kolekce Lístky popínavé v mátové variantě byl připraven na přání snoubenců tak, aby se dal postavit do dřevěných stojánků na stoly. Jídelní lístky jsou rozmístěné po stolech na malých malířských stojáncích mezi jmenovkami.

Kulaté zápichy v designu kolekce rozesmějí každého labužníka. Hodí se jak k sladkým tak slaným pokrmům.

Svatební kytice v krémové, broskvové a s drobnými lístky zdobí stuha v mátové barvě.

Vřelé díky patří novomanželům Kateřině a Romanovi Šostokovým za fotografie plné inspirace nápadů, které tak skvěle spestřily jejich slavnostní den :-) a že se rozhdoli pro svatební oznámení z kolekce BudeVeselka.cz

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Černá Pinterest Icon
  • YouTube

Korespondenční adresa:

Eva Marzini
Nad Smetankou 221/5 

Praha 9, PSČ 190 00

Schůzky a vyzvedávání zakázek:

PO-NE po domluvě!

Tel.: 723 419 100

INFORMACE: Nejsem plátce DPH. 

 

WEB DESIGN: Eva Marzini

 

FOTO: Renato Marzini


© 2017 by BUDEVESELKA.CZ 

Obsahový materiál na těchto stránkách je chráněn autorským právem a je majetkem BudeVeselka. 

NA ZAKÁZKU

Tvorba

Zlacení tiskovin

Svatební noviny

Svatební fotograf

O OBJEDNÁVCE

 

Jak to tady funguje

Jak si objednat

Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Podmínky ochrany 

osobních údajů

DOPRAVA

PPL, Česká pošta