Růžový svatební sen, bohémský i vintage

Aktualizace: 18. srp 2019


Láska je jako Boho růžový sen, který je jako stvořený pro light-motiv svatebního dekoru. Něžné růžové lístky květin a lahodné doplňky sladkého baru v různých odstínech růžové, která nevěsta by si to takto nepřála?


Všechny detaily k sobě ladí jako ze škatulky, doplňky jsou dekorativními skvosty svatebního stolu a zátiší - toto je sen každé budoucí nevěsty dne "D". Ano, bezpochyby dokonalé, ale, jak toho dosáhnout? Je to jednoduché ....


1. Dbejte na jednoduché pravidlo a zvolte si hlavní barvu a k ní doplňkovou barvu. Viz obrázek výše růžová a navy (námořní modrá). 2. Hezky působí, když spolu ladí grafické materiály svatby, jako svatební jmenovky a čísla na stoly, zasedací pořádek, případně uvítací plakát.


3. Svatební kytice nemají být přeplácané, ale nemusí být ani drahé, pokud si nejste jisté výběrem, nechejte si poradit nebo rovnou angažujte květinovou stylistku, která dokáže sladit barevnou kombinaci vašich snů.


4. Předměty, které použijete na svatební zátiší stolů či relaxačních koutků nemusí být nové a drahé, dobře vypadají ty, které můžete mít doma, oživí plánovanou koncepci.


5. Šperky jako dekorace působí vznešeně a elegantně, také kontrasty z předmětů ala rustik s okázalejšími prvky, jako je kombinace moderního skla a starých sudů, jako je na obrázku výše.


6. Na stoly a příruční stolky svatebních stolů používejte zásadně bílé ubrusy a podle plánovaného stylu je kombinujte s barevnými doplňky svatby. Jako na obrázku výše růžová svatba - růžové stuhy na židle, růžové prostírání a růžové květy v kyticích na stolech nakombinované se sytějšími a jemnějšími odstíny růžové s bílou.

Galerie obrázků výše: https://www.budeveselka.cz/kolekce-pivonky-no-2


7. Staré ptačí dekorační klícky, kožené kufříky prázdé rámy zrcadel nabo obrazů vytvoří patřičnou vintage atmosféru.


8. Cukrová vata zabalená do celofánových bublin a na dobovém příručním vozíčku je krásnou a sladkou ozdobou baru se svatebními cukrátky. K růžové cukrové vatě ladí pivoňky, třeba takové jako tiskoviny z kolekce na obrázku, viz níže, více najdete na webu zde: https://www.budeveselka.cz/kolekce-pivonky




#růžová #pudrovárůžová #svatebnídekor #Bohostyl #pivoňky

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Černá Pinterest Icon
  • YouTube

Korespondenční adresa:

Eva Marzini
Nad Smetankou 221/5 

Praha 9, PSČ 190 00

Schůzky a vyzvedávání zakázek:

PO-NE po domluvě!

Tel.: 723 419 100

INFORMACE: Nejsem plátce DPH. 

 

WEB DESIGN: Eva Marzini

 

FOTO: Renato Marzini


© 2017 by BUDEVESELKA.CZ 

Obsahový materiál na těchto stránkách je chráněn autorským právem a je majetkem BudeVeselka. 

NA ZAKÁZKU

Tvorba

Zlacení tiskovin

Svatební noviny

Svatební fotograf

O OBJEDNÁVCE

 

Jak to tady funguje

Jak si objednat

Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Podmínky ochrany 

osobních údajů

DOPRAVA

PPL, Česká pošta