Vínová a pudrová se na svatebním stole snoubí

Aktualizace: 26. zář 2020


Nevěstám mimořádně sluší kytice v barvách vínové a když k ní přidají pudrové a růžové květy, ještě více je to rozzáří a celkově zjemní. Také jsem se nechala unášet na křídlech představivosti a zakomponovala tyto dvě úžasné barvy do jedné z nových kolekcí a při její tvorbě jsem měla před očima smyslnou tvář Grace Kelly....hádejte, jak jsem ji pojmenovala :-)

V jednoduchosti je krása. Smyslnost kytici dodávají jemné tóny pudrových a béžových květů v harmonii s květy v burgundy vínové. Lístky zelené a načervenalé tmavé jí celkově ještě zjemňují.

Smyslná je také kolekce svatebních oznámení a doplňkových tiskovin pod názvem burgundy Grace Kelly. Můžete si vybrat buď v bílé nebo v burgundy rámování či na pudrově růžovém podkladu. Jemné květy rámují oznámení se jmény a detaily obřadu. Galerie výše: https://www.budeveselka.cz/kolekce-burgundy-grace-kelly


Pohrajte si se odstíny od světlých pudrových béžových a růžových či meruňkových květů, přes červené i burgundy vínové, kytici nechte prolínat lístky v tónech hnědočervené a zelené. Dlouhé šerpy by neměly v kyticích chybět!


Námořní modrá v kombinaci s burgundy vínovou je barva jako litá pro ženicha. Působí elegantně a velmi dobře ladí s jemnými tóny kytice něvěsty.


Kytice v kovových vázách se zlatými či měděnými tóny v kompozici se svícny ze stejných či podobných materiálií dodává svatebnímu stolu na svátečnosti a je také trochu vintage.


Jednoduchý dort zdobený jen určitými barvami vašeho stylu či relaxačního koutku oživí každou pudrovo-růžovou a burgundy vínovou svatbu.


Detaily jsou king, proto bobulky a drobné kvítky v kompozici květinových dekorací celkový dojem oživují.

Také jsem se nechala unášet na detailech a když jsem tvořila kolekci na snímcích výše, měla jsem před očima babiččinu brož ve tvaru oválného medailonu zdobenou květinvou malbou okolo rámečku. Galerie výše: https://www.budeveselka.cz/kolekce-burgundy-medailon


#vínová #burgundy #pudrovárůžová #pudrová

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Černá Pinterest Icon
  • YouTube

Korespondenční adresa:

Eva Marzini
Nad Smetankou 221/5 

Praha 9, PSČ 190 00

Schůzky a vyzvedávání zakázek:

PO-NE po domluvě!

Tel.: 723 419 100

INFORMACE: Nejsem plátce DPH. 

 

WEB DESIGN: Eva Marzini

 

FOTO: Renato Marzini


© 2017 by BUDEVESELKA.CZ 

Obsahový materiál na těchto stránkách je chráněn autorským právem a je majetkem BudeVeselka. 

NA ZAKÁZKU

Tvorba

Zlacení tiskovin

Svatební noviny

Svatební fotograf

O OBJEDNÁVCE

 

Jak to tady funguje

Jak si objednat

Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Podmínky ochrany 

osobních údajů

DOPRAVA

PPL, Česká pošta