top of page

Kde kopretiny hrají prim, aneb boho veselka

Aktualizováno: 1. 3. 2020


Jaká by to baly veselka, kdyby neměla dekoraci z polních kvítků a kopretin? Tolik boží lásky najdete na lukách a polích, že by se jeden divil, copak se vše dá vytvořit z prostých polních květinek. Nechejte se inspirovat nápady.


1. Rustikální svatba je rustikální, když je uspořádána ve stylové stodole. A kdyby stodole chybělo trocha svátečního stylu, vše jde napravit správnou dekorací a doplňky, jako jsou bílé lehké závěsy okolo zdí, dlouhé bílé ubrusy na kulatých stolech, které dodávají prostoru sváteční atmosféru a vázičkami s polními kvítky.


2. Svatební stůl dostal, kytičkou kopretin a polních kvítků na dřevěném kolečku, nádech venkovské svátečnosti.


3. O dekorum venkovního posezení se postaral měděný tác po babičce a skleněné vintage láhvičky s květinami kopretin a polních kvítí.


4. Příruční stolek zdobí trojička váziček ze zavařeninových láhví s kytičkami. Správné dekorum celkové kompozice dodává babiččin ubrus a manžetky z juty a krajky.


5. Obřadní místo zdobí podstavce z pařezů a vázičky ze zavařeninových sklenic. Pukétky plné kopretin, směsice lístků a květin.


6. Rozkvetlá kopretina poslouží jako polštářek na prstýnky.

7. Máte pocit, že trochu více ještě není moc? Pověste další vázičky s kopretinkami na židle obřadního místa.

8. Trocha inspirace pro svatební kytici....

9. Uvítejte hosty zasedacím plánem třeba v rámu starého obrazu, který postavíte na malířský stojan před vstupem do sálu.

10. Pro lepší orientaci hostů, umístěte na stoly čísla, které kopírují číslování ze zasedacího plánu. V kolekci Věneček z kopretin jsem navrhla tři barevné variace, bílou, přírodní a zelenou. Můžete je klidně kombinovat!
11. Dejte hostům vědět na jaké dobroty se mohou vprůběhu oslavy těšit na svatebním menu.
12. Koukněte se na celou kolekci do e-shopu: https://www.budeveselka.cz/kolekce-venecek-z-kopretin

Veselou veselku :-)

Comments


bottom of page