top of page

Vintage svatba jako z pohádky

Aktualizováno: 24. 1.

Veronika a André završili vzájemnou lásku slibem v den, kdy se letním vzduchem linula vůně pivoněk, ze zámeckého parku šel slyšet rozverný dupot koní a smích svatebních hostů rozzářil červnový den pastelově. Byl to den jako z pohádky o krásné princezně a princi, který ji unesl na svém koni za soumraku na zářivě bílý zámek.

Zátiší se svatební kyticí a nevěstinými doplňky svatebního dne ozvláštnily náušnice z matného zlata a zlato-růžové střevíce s pásky. Vše v pastelových tónech od bílé, krémové a elegantní odstín růžové.

Také družičkám ladily šaty do pastelové růžové a na společné fotografii nechyběl čtyřnohý miláček nevěsty - kokršpaněl, který se ji uvelebil na klíně.

Bílý dort se smaragdovou řekou a zlatými pruty byl okrasou svátečního odpoledne. Na přání snoubenců jsem kresbu dortu přidala na svatební menu.

Černý hřebec zpestřil snoubencům odpoledne ale i vzpomínkové svatební fotografie.

Mám radost, že jsem mohla být součástí jejich radosti a přispět k celkové sváteční atmosféře. Věřím, že tato vzpomínka bude jim dále připomínat tento den, s lehkostí jako se line letním vzduchem vůně pivoněk.

Kolekci Blush kaligrafie najdete celou na odkazu: https://www.budeveselka.cz/kolekce-blush-kaligrafie


Comments


bottom of page