top of page

Pudrová růžová je stálicí svatebního dekoru


Ze všech svatebních deko trendů, které přicházejí a odcházejí, lze jmenovat jenom několik, které jsou nadčasové. Patří mezi ně tématická dekorace v pudrové růžové - jinak také blush. V růžové pudrové vytvoříte pohádkovou svatební atmosféru a nejlépe, když pudrovou kombinujete s bílou. Ladí také dobře s námořní modří, která ji dodá na smysluplnosti. Okázale působí v kombinaci se zlatou.

Dala jsem dohromady pár nápadů, jak pudrovou růžovou kombinovat s dekorem, nechabí tu ani tiskoviny v této oblíbené barvě. Nechejte se unášet fantazií.


No.1

Dekoraci svatebního stolování imponuje pudrovorůžový ubrus. Jehož okraj by měl podle japonského FengShui dosahovat až na zem, tak totiž vnese pozitivní energii, nebo jen proto, že v této délce stolování vypadá honosněji.


No.2

Pokud chcete zanechat nezapomenutelný dojem z obřadu, bvytvořte si stan ze záclon v pudrovorůžové. Opět, nezapomeňte na patřičnou délku, jako na obrázku, závěs vypadá efektněji, když má prodloužené konce až na dlažbu. Romantiku celého dekoru podtrhne aranžmá z květin a lístků. Na obrázku je kombinace eukaluptů špičatého i srdíčkového a bílé a růžové květy.


No.3 a No.6

Stolování ve stylu vintage či rustik, soplňuje bílá keramika, broušené sklo. Menu v pudrové růžové s eukalyptem a pivoňkami či růžemi jen doplňuje estetiku a příjemnou atmosféru svatebního stolu. Hostům pomůžete najít stůl s čísly na stůl a plánem stolů a jmenovkami, které jsou ve stylovém designu v pudrové a bílé, nebo pudrové růžové a námořní modré.No.7 a No.8

Sladký bar ozdobte sladkostmi a cukrovinkami v pudrových tónech růžové. Moc se mi líbí nápad na obrázku níže s cukrovou vatou na retro vozíčku.


No.9

Také limonádu můžete nechat namixovat tak, aby ladila s tónem pudrovorůžové svatby. Dosáhnete nejen zariučeného vizuálního efektu ale i chuti.


No.10 - No-11

Náročnější organizátorky si mohou nechat sladit také oblečení družiček malých i velkých. Šatičky pro malé družičky s tylovou sukničkou i dlouhé šaty pro dospělé, sladěné v tónoech pudrové , rozhodně udělají nezapomenutelný dojem.No. 12- No.13

Hlavnímu tónu svatby by měla kralovat svatební kytice, která bude ozdobou hlavního stolu a hlavně udá tón ostatním květinovým dekoracím. Proto si ponechcet dostatek času na výběr vhodného dodavatele, který má být nejen kreativní, ale vyzná se v odrůdách květin a také je pro vás dokáže obstarat pro zbytek aranžmá.bottom of page