top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Bylo nebylo jednoho krásného slunečního dne za sedmero horami a sedmero řekami se psala jiná pohádka. Ta naše, jejíž příběh Vám přátelé nyní odhalíme, začala tím, jak Katka Jirku odmítla, aneb ještě že došlo na druhé rande, jinak by toto nikdo nečetl.

Náš příběh začal jako každý jiný, kdy muž loví ženu taaak dlouho, až se žena unaví a slituje se nad ním. Všichni asi ví, jak vytříbený má Jirka módní styl, reprezentovaný zejména jeho oblíbenými oranžovými keckami (poznámka redakce: stále jsou dobře schovány před Kačkou). Těchto jeho oblíbených kecek si všimla na prvním rande i Katka. Stejně tak ihned poznala i jeho praktický náhled na svět, neboť než aby riskoval sýrovou omáčku na triku, raději snědl celé nachosky předtím, než se v kinosále zhaslo. A ano toto první rande bylo za světla a probíhalo dle originálního návodu na randění pro nezadané sportovce spočívající v pozvání do kina. Kdejaký muž, který čte tyto řádky, Jirkovi samozřejmě tleská a fandí, jak šikovný a mazaný byl. Oproti tomu milé dámy jistě snadno zhodnotí, že první rande z pohledu Kačky nebylo zcela dle jejích představ a Jirka se jevil tak trochu jako nenažraný chlapec, hloupě se řehtající filmu a se starými ošoupanými křuskami, za které by se nestyděl snad jen Zilvar z chudobince. Dle Kačky Jirku tohoto dne zachránily jen hezké ruce a úsměv.

I tak trvalo dlouhého půl roku, než došlo na druhé rande a jak to bylo dál? No, přišla "corona", přišla Natálka (před "coronou"), přišla válka a už dost, prostě 25. 6. 2022 všichni zjistíme, že jejich příběh a společná cesta naštěstí neskončila … a oba doufají, že Vás, kteří čtete tyto řádky, přivítají na jejich velkém dni tak, jak to mají nejraději, tedy s přáteli a rodinou.


OBŘAD

25. 6. 2022 v 11:30 hodin

Golf Resort Kaskáda

OSLAVA LÁSKY

Golf Resort Kaskáda

Na Golfu 1772, Kuřim

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ

25.6.2022 nás to konečně dožene a i my si řekneme své ano. Svatební obřad i svatební den bude probíhat v hotelu Kaskáda, Na Golfu 1772, 664 34 Kuřim, proto všechny svatební hosty prosíme, aby se dostavili přímo do hotelu Kaskáda, kde bude probíhat náš velký den.

Parkovat můžete přímo v areálu hotelu. Doprava do areálu hotelu je řešena individuálně.

Ubytování je potřeba si zamluvit, proto prosíme o sdělení, že chcete zarezervovat i ubytování v hotelu společně s potvrzením účasti v rámci připojeného formuláře, následně bychom Vám zaslali naši nabídku od hotelu.

Uctivě si Vás dovolujeme požádat, abyste nám do 15.4.2022 svoji účast potvrdili zasláním a vyplněním níže uvedeného formuláře. Usnadníte nám tím organizaci a zajistíte si tak i místo u jídelního stolu.

HARMONOGRAM

Na zdraví

10:30 příjezd hostů (občerstvení)

Na zdraví

11:30 svatební obřad

Na zdraví

12:30 společné focení

Na zdraví

13:30 svatební hostina

Na zdraví

14:30 focení novomanželů (pokud nebude ženit od polévky) a volná zábava

Na zdraví

17:00 krájení svatebního dortu

Na zdraví

17:30 první tanec novomanželů

Na zdraví

18:00 hod svatební kyticí

Na zdraví

19:30 raut a večerní program

Na zdraví

21.00 zajiskření lásky

DRESS CODE

OBLEČTE SE TAK, ABYSTE SE CÍTÍLI DOBŘE A POHODLNĚ A NÁŠ DEN SI S NÁMI ŘÁDNĚ UŽILI. VĚŘÍME, ŽE VOLBOU STYLU SMART CASUAL NIKDO NIKDY NIC NEZKAZIL.

P.S.: Jirkův módní styl není správným stylem.

Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví
Na zdraví

TIPY NA DÁRKY

Jestli si snad někdo se svatebním darem hlavu láme, potom vězte, že my dva už v domácnosti všechno máme. Potěší nás ale příspěvek v jakékoliv výši, který nám rozpočet na líbánky zvýší.

Misty svahy

SVATEBNÍ MENU

Již brzy.

DŮLEŽITÉ OSOBY

Jiří Navrátil

Mobil: 774 837 633

RSVP

Uctivě si Vás dovolujeme požádat, abyste nám do

15.4.2022

svoji účast potvrdili zasláním a vyplněním níže uvedeného formuláře. Usnadníte nám tím organizaci a zajistíte si tak i místo u jídelního stolu.

FORMULÁŘ

Před odesláním formuláře vyplňte e-mail snoubenců: kata.stara@seznam.cz

Příjedete na naší svatbu?
Děti v jakém věku?
Zůstanete přes noc?

Your content has been submitted

An error occurred. Try again later

bottom of page