top of page

Inspirace týdne: 10 tipů na BOHO svatbu

Sluneční paprsky pomalu zbarvuji líčka a dámy si zakrývají vlasy rozšafnými slamáky. Šatníky mění svetry za rozevláté lehké sukně a šaty s ramínky... léto se blíží.

moderní a luxusní svatba - s akvarelem či aquarellemModerní minimalistická a luxusní svatba - bílé svatební oznámení s šedým písmemBoho svatba - svatební oznámení dusty modrá s krémovými, bílými a ivroy květy.


 

ZDARMA si stáhněte Průvodce 5 tipů a 15 kroků, jak ušetřit na svatbě na odkaze budeveselka.cz/pruvodce-jak-usetrit-na-svatbe

 
Bohho svatba - svatební oznámení s pudrovými a blus růžovými květyBoho svatba - svatební oznámení s lístky a geometrickým tvaremboho svatba - svatební oznámení s krémovými, ivory a bílými květyRustikální a boho svatba a svatební oznámení s květy v růžovérustikální svatba s růžemi a pioňkamiLesní svatba - svatební oznámení s motivem pohoří a lesemSledujte novinky!

Nebo navštivte celou nabídku všech kolekcí na BudeVeselka kliknutím na níže obrázek nebo tlačítko:Pokud už přemýšlíte nad přípravou vaši svatby, pak by vás mohlo zajímat, jak na svatbě ušetřit, stáhněte si ZDARMA mého Průvodce 5 tipů a 15 kroků, jak ušetřit na svatbě na odkaze: budeveselka.cz/pruvodce-jak-usetrit-na-svatbe


Comments


bottom of page